Na Kickstarterze ufundowano OrbusVR – pierwsze MMORPG na VR

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 15.03.2017, 06:03


Kategorie: Aktualności

Dzięki Kickstarterowi powstaje pierwsza Wybieg MMORPG na VR. - Na Kickstarterze ufundowano OrbusVR – pierwsze MMORPG na VR - wiadomość - 2017-03-16
Dzięki Kickstarterowi powstaje pierwsza Wykonanie MMORPG na VR.

W ramach kampanii crowdfundingowej na platformie Kickstarter ufundowano grę OrbusVR – będzie to pierwsza Film typu MMORPG stworzona z myślą o rzeczywistości wirtualnej. Tytuł został aresztowany w świecie fantasy i bazuje na klasycznych dla tego gatunku rozwiązaniach. Wyróżnia się Wszakże minimalistyczną, prostą grafiką i kanciastymi modelami postaci. Deweloperzy – niezależne Laboratorium Ad Alternum – wnioskowali o 10 tysięcy dolarów (ponad 40 tysięcy złotych) i osiągnęli swój Punkt docelowy po Tylko czterech godzinach zbiórki. Bezapelacyjnie na ich Rachunek trafi Niemalże 35 tysięcy dolarów (ponad 140 tysięcy złotych), Słucham przełoży się na dodatkową zawartość. Podług z planem twórców, Blisko Finalizacja tego roku Mecz powinna trafić Ku Wczesnego Dostępu Steam. Fabrykacja obsłuży urządzenia HTC Vive a również Oculus Rift

Ponieważ tytuł internowany jest w klasycznym świecie fantasy, także dostępny Zasięg profesji jest dość typowy. Gracze wcielą się w jedną z czterech dostępnych klas – strażnika specjalizującego się w walce łukiem, maga umiejącego korzystać z różdżek i runów, muszkietera preferującego broń palną Ewentualnie wojownika, który w razie potrzeby będzie mógł wykonać Podanie bronią Azaliż osłonić drużynę tarczą. Deweloperzy podkreślają Wobec tym, że Niech Bóg broni zależało im na oryginalności świata, a sposobie jego doświadczania i przełożeniu tradycyjnych mechanizmów MMORPG na potrzeby technologii wirtualnej rzeczywistości.

Pozostałe mechaniki również Pod żadnym pozorem odbiegają od standardów gatunku. Twórcy chcą uwzględnić obecność lochów i raidów. W instancjonowanych obszarach będą mogły bawić się pięcioosobowe drużyny, a deweloperzy obiecują, że mapy będą rozbudowane i wymagające. Planują też Szkic już po premierze większych obszarów, przeznaczonych dla dziesięcioosobowych grup. W grze znajdzie się również rzemiosło podzielone na trzy odrębne specjalizacje – alchemię, łowienie ryb a także wykuwanie magicznych przedmiotów. Twórczy zaznaczają, że Konkurs OrbusVR położy duży Agitacja na Podłoże społecznościowy – w pojedynkę Mało Tutaj zdziałamy, a każde poważniejsze Misja będzie wymagało od nas wejścia w interakcję z innymi mieszkańcami wirtualnego świata. Deweloperzy chcą również zadbać o Właśnie zwany end-game. Z dziewięciu dostępnych na początku stref cztery mają być przeznaczone dla graczy z Najintensywniej rozwiniętymi postaciami.

Ponieważ deweloperom udało się zebrać Z górą trzykrotnie więcej funduszy, niż zakładano, w grze pojawi się Ładnie dodatkowych elementów. Twórcy obiecują wprowadzić Rozkład chowańców (część wspierających otrzyma je już na starcie), dodatkowego bossa, którego będziemy mogli pokonać Ledwie (co) po spełnieniu określonych warunków i przyzwaniu bestii, a także nową gildię – Ligę Odkrywców, wzorowaną na rozszerzeniu W stronę klasycznej już karcianki firmy Blizzard. Skądże (znowu) udało się Podczas to osiągnąć celów wprowadzających uzupełniające klasy postaci Azaliż możliwość personalizacji mebli.

Tytuł znajduje się we wstępnej fazie produkcji już od jakiegoś czasu. Dzięki temu w sieci można znaleźć Niemało materiałów video pochodzących z badania obciążenia serwerów Azaliż podstawowych funkcjonalności gry. Na tej pory eksperymentalne MMORPG ograło Więcej niż półtora tysiąca osób. W kwietniu rozpoczną się zamknięte testy wersji alfa, a w lipcu – beta. Wezmą w nich udział gracze, którzy zdecydowali się wspomóc twórców większą kwotą. Szersza publiczność będzie mogła zapoznać się z OrbusVR w grudniu tego roku, (podczas) gdy to Wytwarzanie powinna trafić Ku Wczesnego Dostępu Steam.


Tagi: gry na świecie Ad Alternum gry VR Kickstarter MMORPG OrbusVR zbiórki pieniędzy PC
Skomentuj post: