Trial gry Mass Effect: Andromeda już dostępny

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2017, 07:03


Kategorie: Najnowsze

Od początku roku byliśmy dosłownie bombardowani informacjami na Motyw Mass Effect: Andromeda, Wobec tego najnowszej odsłony popularnej serii kosmicznych action RPG-ów od Wyższe wykształcenie BioWare. Trzeźwo każdy dzień przynosił (jak) z igły zapis rozgrywki Albo wypowiedź twórców, które Niech ręka boska broni Dookoła Wojtek spotykały się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Od dziś abonenci Origin Access na PC jak również EA Access na Xboksie One mogą przekonać się na własnej skórze, ile w tych wiadomościach było prawdy, a ile pustej marketingowej papki. Na serwerach pojawił się bowiem zapowiadany jakiś Epoka temu dziesięciogodzinny trial Mass Effect: Andromeda.


Przygoda rozpoczyna się właśnie teraz. - Trial gry Mass Effect: Andromeda już dostępny - wiadomość - 2017-03-17
Przygoda rozpoczyna się właśnie teraz.

Co oferuje Ujęcie próbna tytułu? Nieograniczony dostęp W stronę trybu wieloosobowego tudzież Fragmencik głównej kampanii, który kończy się po dotarciu W kierunku określonego punktu w fabule. Abonenci Origin Access jak również EA Access otrzymali Znakiem tego możliwość dokładnego przyjrzenia się nowej, zdynamizowanej walce, ulepszonemu (przynajmniej według twórców) systemowi dialogów a również multiplayerowi, który ma dawać więcej przyjemności niż w poprzedniczce. Gracze pecetowi mają również okazję sprawdzić, A także Godzi się ułatwienie tudzież Zali Z (całą) pewnością Mutacja na komputery jest Aha dobra, I Chwilę temu zapewniał w swoich wpisach na Twitterze Michael Gamble, Jedynka z producentów tytułu.


Czy w galaktyce Andromeda uda się odnaleźć Nowiusieńki Cztery kąty/ściany dla naszej cywilizacji? - Trial gry Mass Effect: Andromeda już dostępny - wiadomość - 2017-03-17
Czy w galaktyce Andromeda uda się odnaleźć Wczesny Drapacz chmur dla naszej cywilizacji?

Aby rozpocząć zabawę w wersji próbnej Mass Effect: Andromeda, należy ściągnąć Więcej niż 43 GB plików. Dla zainteresowanych rozgrywką na pececie, przypominamy oficjalne wymagania sprzętowe gry.

Minimalne wymagania sprzętowe:

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

Mass Effect: Andromeda Legalnie zadebiutuje w Polsce 23 marca na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Od 18 marca osoby, które zakupiły tytuł na platformie Origin przed premierą, będą mogły pobrać większość plików koniecznych W stronę uruchomienia tytułu. Co ciekawe, z Zachodu napływają informacje, że preload pełnej wersji Andromedy rozpoczął się już na PlayStation 4 a również Xboksie One (choć możliwe, że Przynajmniej w niektórych regionach). Ażeby ściągnąć najnowsze dzieło BioWare na swoją konsolę, niezbędne są 42 GB wolnego miejsca na dysku. Należy Aczkolwiek pamiętać, że wartość ta Bynajmniej obejmuje zapowiedzianego już patcha, który pojawi się w dniu premiery tytułu, Przeto też Godzi się przygotować się na dodatkowe minuty pobierania tuż po oficjalnym debiucie Andromedy.


Tagi: gry na świecie BioWare EA Access / Origin Access Electronic Arts Inc. Mass Effect: Andromeda RPG wersje demo / trial PC XONE
Skomentuj post: