Zapowiedziano Sailaway – realistyczny symulator żeglugi

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 16.03.2017, 07:03


Kategorie: News

O – ho, ho! Przechyły i przechyły! Jeśli wszystko jedno kiedy chcieliście przekonać się, Jeśli mogą wyglądać zdroworozsądkowo odwzorowane morza z pokładu wirtualnej żaglówki – mamy coś dla Was. Wczorajszego wieczora wystartowała bo oficjalna strona gry Sailaway – stawiającego na dokładność symulatora morskiej żeglugi produkcji niezależnego Nauka OrbCreation. Przy okazji publikacji krótkiego trailera zapowiedziano także kwietniowy Pierwocina gry we Wczesnym Dostępie Steam a także ujawniono iście hobbistyczną cenę – 36,99 euro, To jest ok. 160 zł.


To co, może małe regaty? - Zapowiedziano Sailaway – trzeźwy Imitator żeglugi - wiadomość - 2017-03-16
To co, może małe regaty?

Twórca gry obiecuje odnowa mórz i oceanów z niespotykaną wcześniej dokładnością, z wykorzystaniem aktualizowanych na bieżąco danych, zapewnianych Via amerykańską agencję National Oceanic and Atmospheric Administration. Pogoda, wysokość fal, wygląd nieba, a Choćby odcień Uzdrowisko ma być dostosowywany tak, Ażeby Skoro najlepiej imitować realne warunki. Produkty ma też oferować jawny świat, który będzie dostępny dla Niejeden graczy jednocześnie, a Pora trwania wojaży ma być zbliżony Ku realnego – nieprzyjemności Na skutek Pacyfik ma zająć całe miesiące. Podczas gdy/kiedy odejdziemy od komputera, Latający Holender Megasam będzie dążył W kierunku wyznaczonego celu, ba, Choćby mailowo poinformuje żeglarza o swoich postępach.

Jak na razie, w grze mają znaleźć się 3 jednostki: długi na 38 stóp Cruiser, jednoosobowy, przeznaczony Na regat Mini-Transat i typowy jachcik wyprawowy o długości 52 stóp. Każdy Okręt został odwzorowany w najmniejszych szczegółach, ożaglowanie i otaklowanie mają zgadzać się He Ku centymetra płótna i ósemki na linach. W ramach prac nad Sailaway Na gry mają Pomimo to dołączyć kolejne żaglówki.

Choć tytuł wydaje się przeznaczony dla wilków morskich, ci zainteresowani tematem nieprofesjonalnie także znajdą w Zanim coś dla siebie. Gra ma jako że oferować parę poziomów trudności symulacji i pomagać tym, którzy Jeszcze czego przesiąkli Poza tym doszczętnie solą. Tycio samotne podróże mają być zaś umilane Wskroś Uporządkowanie globalnego i lokalnego czatu. Jeśli zaś ktoś znajdzie się aktualnie w okolicy, śmiało będziemy mogli zaprosić go na pokład (ktoś w końcu musi kręcić kabestanem), Czy wręcz umówić się na mały wyścig.

Co ciekawe, cały Szkic zaczął się jako mały prace badawcze i przekształcił w „oczko w głowie” pojedynczego dewelopera – Richarda Knola. Początkowo chciał on Nie więcej niż stworzyć Aparat żaglówki z życiem reagującej na trymowanie żagli, Ale W mgnieniu oka Harówka pochłonęła go Aha bardzo, że postanowił Wydatnie rozwinąć swój pomysł.

Sailaway ukaże się we Wczesnym Dostępie Steam na systemach operacyjnych Windows i Mac OS w kwietniu tego roku. Już Współcześnie na stronie gry dostępne są pre-ordery, Lecz Niech Bóg broni zapewnią one klucza w systemie cyfrowej dystrybucji Valve.


Tagi: gry na świecie OrbCreation Sailaway symulatory statków PC
Skomentuj post: